reklama

Dobra agencja reklamowa Kraków – jak wybrać dobrą agencję reklamową

By 5 czerwca 2017 No Comments

Dobra agencja reklamowa Kraków – czy każda agencja reklamowa to zespół profesjonalistów, którym warto powierzyć swoją firmę? Odpowiedź brzmi nie. W Krakowie jest zaledwie garstka agencji reklamowych które rzetelnie wykonują swoją pracę. Często zdarza się, że agencje wmawiają nam, że nad naszym projektem pracuje cały zespół złożony z fachowców a kontakt z nami utrzymuje jedynie kierownik projektu. Nie daj się nabrać, zawsze postaraj się zweryfikować, jak faktycznie od kuchni wygląda wybrana przez Ciebie agencja reklamowa. Warto zatem udać się na spotkanie w biurze danej agencji kreatywnej aby przekonać się na własne oczy jak to wszystko wygląda.

 

Dobra agencja reklamowa Kraków?

 1. Dobra agencja reklamowa z Krakowa nie będzie nam obiecywać gruszek na wierzbie

  Często zdarza się, że udajemy się do agencji reklamowej, a tam słyszymy bajki o 100% wzroście sprzedaży w przeciągu tygodnia, najniższej cenie na rynku, i terminach realizacji sięgających kilku dni. Czy już na pierwszy rzut oka nie wydaje się wam to podejrzane?

 2. Agencje reklamowe z Krakowa i ich portfolio

  Nie ufaj agencją reklamowym które oferują obsługę full service czy też  często reklamę 360 stopni, a w których portfolio znajdziesz jedynie realizacje z jednej dziedziny. Często agencje te zasłaniają się umową. Nie daj się zwieść, i wymagaj aby zaprezentowały Ci choć skrawek swojej dotychczasowej pracy.

 3. Agencja reklamowa Kraków cena

  Podczas realizacji konkretnego zlecenia, często decydujemy się wysłać zapytanie do kilku agencji reklamowych znajdujących się w obrębie Krakowa. Ku naszemu zdziwieniu otrzymujemy wyceny które w żaden sposób nie są ze sobą zbieżne. Zastanawiamy się jak jest to możliwe? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta, wiele agencji reklamowych nie poświęca odpowiedniej ilości czasu na przygotowanie wyceny. Przez co w kolejnych etapach realizacji dowiadujemy się o dodatkowych kosztach które mogą nas przysporzyć o zawrót głowy. Podobnie rzecz ma się kiedy drukarnia online lub drukarnia internetowa przygotowuje wycenę. Jak uniknąć takich sytuacji? Polecamy nasz poprzedni artykuł na ten temat.

 4. Agencja reklamowa Kraków centrum

  Warto wybrać agencję reklamową z centrum Krakowa, tak abyśmy w każdej chwili mogli nawiązać kontakt. I nie mówię tutaj o kontakcie telefonicznym. W naszej agencji wychodzimy z założenia, że kontakt bezpośredni z klientem jest bezcenny i często pozwala uniknąć wielu niedomówień. Pozwala nam też lepiej poznać klienta i jego firmę.

Tomasz

About Tomasz

Leave a Reply

All rights reserved Zenzeit